מדיניות הפרטיות

איזה מידע אנו אוספים?

אנחנו אוספים מידע מכם כאשר אתם מבצעים הזמנה, נרשמים לניוזלטר שלנו או ממלאים טופסבעת הזמנת או רישום באתר שלנו, לפי הענין, ייתכן שתתבקשו להזין: שם, כתובת דואר אלקטרוני, כתובת דואר, מספר טלפון או פרטי כרטיס אשראי. ייתכן, עם זאת, שתבקרו באתר שלנו בעילום שם.

איזה שימוש אנחנו עושים במידע שלכם?

כל המידע שאנו אוספים ממך לשמש באופן הבא:?

כדי לעבד עסקאות

איך אפשר להגן על המידע שלך

אנחנו ליישם מגוון של אמצעי אבטחה כדי לשמור על בטיחות המידע האישי שלך בעת הזמנה או להיכנס, שליחה, או גישה למידע האישי שלך.

האם אנו חושפים מידע לגורמים מחוץ?

אנחנו לא למכור, לסחור, או בכל דרך אחרת להעביר מחוץ הצדדים פרטיכם האישיים. זה אינו כולל צד שלישי אמין אשר לסייע לנו ההפעלה באתר האינטרנט שלנו, לנהל את העסק שלנו, או שירות אתה, כל עוד גופים אלה מסכימים לשמור מידע זה בסוד. אנו יכולים גם לשחרר את המידע שלך כאשר אנו מאמינים שחרור הוא מתאים כדי לעמוד בדרישות החוק, לאכוף את מדיניות האתר שלנו, או להגן שלנו או אחרים זכויות, רכוש, או בטיחות. עם זאת, שאינו מאפשר זיהוי אישי מידע המבקר יכול להינתן לצדדים אחרים עבור שיווק, פרסום, או לשימושים אחרים.

קישורים צד שלישי

לפעמים , לפי שיקול דעתנו, אנו עשויים לכלול או להציע מוצרי צד שלישיים או שירותים באתר האינטרנט שלנו. יש אתרי צד ג 'אלה מדיניות פרטיות נפרדת ועצמאית. אין לנו אפוא אחריות או חבות לתוכן פעילויות של האתרים הללו מקושרים. עם זאת, אנו מבקשים להגן על היושרה של האתר שלנו בברכה כל משוב על אתרים אלה.

תנאים והגבלות

בקר גם התנאים שלנו סעיף והגבלות הקמת השימוש, ויתורים, ואת המגבלות של חבות החלים על השימוש באתר האינטרנט שלנו בכתובת http://www.jonasfashions.com/ terms.htm

הסכמתך

על ידי שימוש באתר שלנו, אתה מסכים שלנו <עיטור טקסט style = ': אף אחד; צבע אדום;' Href = "privacy.htm 'target =" _ blank "> אתרי מדיניות הפרטיות .

יצירת קשר עמנו

אם יש שאלות בנוגע למדיניות פרטיות זו ניתן לפנות אלינו באמצעות

http://www.jonasfashions.com/
jonasfashions@gmail.com